KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15643052
nr 1564 3052
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1958. Blandteknik, bildmått: 64x48 cm, yttermått inklusive ram: 88x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:52:47
17/9 22:59:02